Hotel Paris lifestyle photography

Náš team

Filip Obr

fotograf a CEO
Filip Obr je jedním z předních hotelových fotografů, který má mnohaleté zkušenosti s vytvářením a řízením kreativních projektů vrcholné kvality. Natáčení a fotografování na té nejvyšší úrovni zahrnuje luxusní letoviska, hotely, špičkové residence, interiéry i jídlo a pití restaurací, to vše jak v České republice, tak v zahraničí.

Osobitý rukopis

Za jeho podpis je považována umělecká, jedinečná práce se světlem, smysl pro detail a používání nejnovějších kreativních technologií jak na poli fotografie, tak natáčení. Do dlouhého seznamu spokojených klientů patří 6 Columbus – Central Park Hotel New York, Hilton Prague, ŠKODA auto Hilton Old Town, Intercontinental Prague, Arowana Resort na thajském ostrově Ko Lanta, Luxury Villas Stari Grad v Chorvatsku  a další.

 

S každým projektem se Filip Obr snaží ohromit. Daří se mu to díky cenným zkušenostem, které na poli fotografie a videa nasbíral za dobu 10 let své aktivní kariéry, ale také díky humoru a nakažlivé pozitivní energii, kterou do své práce vnáší. I díky tomu je většina jeho klientů dlouhodobými partnery, kteří se rádi vrací zpět

V případě zájmu volejte +420 728 410 416
nebo pište na post@filipobr.com